Možností, jak oživit interiér, je spoustu. Někdo zvolí menší dekorace – ovšem musíte si dát pozor, abyste to s nimi nepřehnali. Potom by se z vašeho pokoje mohl stát jeden velký kýč. Místo toho, abyste utráceli za maličkosti, které překáží a málokdo je ocení, investujte do velkého obrazu, kterého si všimne každý!

Dejte si záležet na výběru

Pokud se rozhodnete pro koupi velkého obrazu, dejte si záležet na jeho výběru. Tento obraz se stane výrazným doplňkem prostředí, kterého si budete často všímat, je tedy důležité, abyste s obrazem doopravdy sžili, byli do něj ponořeni a měli na něm neustále co obdivovat.

Velká fotografie

Jednou z možností, která může váš interiér doplnit, je velká fotografie vás a vašeho partnera, nebo celé vaší rodiny či jen dětí. Takového obrazu nebudete litovat. Přece jen – rodina je základ, rodinu milujeme a je pro nás vším. Pokud navíc obraz spojíte s něčím neobvyklým – neobvyklé místo, důležitá událost či jen zažijete něco výjimečného při focení – stane se obraz připomínkou, která vám vykouzlí úsměv na tváří vždy, když jej spatříte.

LisaLiza / Pixabay

Všechny motivy světa

Obraz však nemusí představovat nic konkrétně spjatého s vámi osobně. Pokud vás fascinují města, můžete zvolit velký obraz velkého New Yorku nebo třeba krásné Prahy. Obrazy často ukazují tvář města, kterou běžně nezahlédnete – například při západu slunce, s blesky nebo noční scenérii.

Do obýváku či ložnice se však bude skvěle hodit například velký obraz pláže, která vám pomůže relaxovat a přenést se na chvíli na místo klidu a míru. Na místo, kde nebudete mít žádné starosti ani povinnosti. Pro někoho je tímto místem právě pláž, pro jiného třeba les. Vybrat můžete ale i něco abstraktního, do čeho se vždy ponoříte a prozkoumáte každý detail.

keresi72 / Pixabay

keresi72 / Pixabay

Vícedílné obrazy

Obrazy mohou představovat něco všednějšího, a přitom budou velmi nevšední! Je totiž možné je „rozkouskovat“ – vytvořit z nich více dílů, které budou různě velké, budou na sebe navazovat a zaujmou jistě každého, kdo se s tímto stylem ještě nesetkal.