Přemýšlíte o rekonstrukci svého obydlí a uvažujete o tom, že byste chtěli ozdobit stěny nějakou pěknou tapetou? Jelikož můžete mít v hlavě něco velmi specifického, hodí se zamířit do obchodu, který se prodejem tapet zabývá na plný úvazek. Dnes se podíváme, jestli se vyplatí objednat je na e-shopu Kupsi-tapety.cz.

Mnoho lidí má tapety spojené s minulostí. Hodně oblíbené byly novověku a ve 20. století. Jelikož některé vzory byly opravdu dost časté, mnozí se zařekli, že u nich doma nemají co dělat, protože mají strach, že by jejich dům či byt vypadal málo aktuálně.

Opak ale může být pravdou. Samozřejmě, vytapetovaná celá místnost může vypadat tradičněji, tapety jsou však moderní i v mnoha jiných podobách. Někteří lidé je dávají jen na jednu zeď. (Hodně žádaná je například tapeta se vzhledem dřeva, nebo krajiny a lesa.) Neobvyklé nejsou ani nejrůznější kutilské projekty, v jejichž průběhu se nalepí tapeta na zadní stěnu polic, skříní a podobně. Tapety jsou tedy velice variabilní a dokážete s nimi dosáhnout opravdu zajímavého vzhledu.

Jelikož možná nevíte, na kterém e-shopu byste si měli své vysněné tapety vybírat, dnes se podíváme na služby a zboží, které poskytuje e-shop Kupsi-tapety.cz.

O Kupsi-tapety.cz

E-shop Kupsi-tapety.cz je obchod a velkoobchod tapet, takže v něm mohou nakupovat jak jednotlivci, tak firmy. Kromě moderních a bytových tapet tu seženete i fototapety, papírové tapety a mnoho dalších. Případně tu seženete i samolepící dekorace, které se mohou postarat jak o vylepšení vzhledu stěn, tak vašeho nábytku. Dále tu objevíte i lepidla a pomůcky, které budete potřebovat při práci, takže vše důležité najdete hezky na jednom místě.

Pokud se do tapetování pouštíte úplně poprvé, určitě vás potěší, že na e-shopu najdete i všechny důležité informace, které by vám měly tento proces ulehčit. (Stačí si v horním menu vybrat možnost: Jak tapetovat.)

Je tu i něco dalšího?

Kdo by chtěl vzít rekonstrukci svého příbytku opravdu od podlahy, ten na e-shopu Kupsi-tapety.cz objeví i další kategorie, které mu to usnadní. V nabídce jsou například podlahové čtverce (které mohou posloužit i jako pozadí pro fotografy, kteří fotí drobné předměty), záclony a závěsy, dekorace a mnoho další.

Poštovné

Je naprosto pochopitelné, že vás zajímá, jaké bude při nákupu poštovné, protože je pravděpodobné, že toho budete chtít objednat víc.

Co se týká přepravců, vybrat si můžete Zásilkovnu, GLS a osobní odběr. U Zásilkovny se cena pohybuje kolem 79,-, u GLS záleží, jestli budete platit předem, nebo na dobírku. Dobírka vychází na 129,-, platba předem na 89,-. V případě, že si zvolíte GLS Parcelshop, náklady jsou při platbě předem 60,-. Osobní odběr na prodejně v Boskovicích je zdarma. Kromě jiného, nákup z e-shopu Kupsi-tapety.cz si můžete nechat poslat i na Slovensko.

 

Tapety na míru

Pokud jste si nevybrali z dostupných tapet v obchodě, můžete si nechat vyrobit tapety na míru. Díky tomu si můžete nechat udělat tapety s logem firmy nebo tapety s vlastní fotkou z dovolené. E-shop Kupsi-tapety.cz navíc spolupracuje i s bankou fotografií, takže i to je dostupné řešení. Na e-shopu najdete speciální kategorii pro tapety na zeď na míru (v zápatí webu), kde je dostupný i návod, jak máte přesně postupovat.

Zkušenosti s obchodem

Nyní se podíváme na to, jaké mají zákazníci zkušenosti s tímto obchodem. Vybrali by si ho znovu?

Když se podíváme do uživatelských recenzí, zjistíme, že lidé o něm nejčastěji říkají, že:

  • Vše bylo rychle vyřízeno
  • Personál e-shopu dobře jedná s klienty
  • Jsou maximálně spokojení
  • Mají i takové tapety, které se špatně shánějí
  • Výrobky vypadají stejně jako na e-shopu
  • Tisk je velmi kvalitní
  • Jde o spolehlivého prodejce
  • Se jim líbí šíře sortimentu i ceny

Někteří také pozitivně hodnotili to, že součástí objednávky bylo i lepidlo, což nebývá vždy samozřejmostí. Vzhledem k vysokému hodnocení zákazníků na srovnávačích zboží bychom se určitě nebáli na tomto e-shopu při nějaké příležitosti taktéž nakoupit.

 

 

Také máte s e-shopem Kupsi-tapety.cz pozitivní zkušenost?