Pokud se hodláte stěhovat, nebo se připravujete na rozsáhlou rekonstrukci, je velmi pravděpodobné, že začnete pokukovat po cenově dostupném nábytku, který promění váš domov k nepoznání. Ne všichni prodejci jsou ale solidní, proto je důležité se před nákupem informovat o tom, jestli se vám u vybraného e-shopu vaše objednávka vyplatí. Jaké jsou zkušenosti s nábytek DAKA? Na to se podíváme níže.

Vybavování jednoho pokoje nebo rovnou celého domova je finančně poměrně náročná kratochvíle. Ne náhodou se proto lidé snaží najít cestičky, jak mít domácnost zařízenou vkusně, ale zároveň vše nakoupit v rozumné cenové relaci.

Většina lidí při těchto nákupech míří do velkých obchodních řetězců a diskontů, které známe z televizních a tištěných reklam. Ne každému jsou ale tyto obchody sympatické, případně v nich nemůže najít to, co by si přál. U méně známých prodejců ale zase hrozí, že vezmou vaše peníze a zboží buď nepřijde, nebo objednávku budou provázet další nečekané problémy.

Proto se dnes podíváme na nákupy v e-shopu nábytek DAKA.

O nábytek DAKA

Nábytek DAKA je internetový obchod s levným nábytkem pro celou vaši domácnost. Nabízí vybavení pro dětské a obývací pokoje, pro ložnice, pracovny, jídelny i předsíně.

Mezi jeho hlavní benefity patří:

  • Levné ceny
  • Doprava zdarma (platí jen při nákupu nad 25 000,-)
  • Nákup na splátky

Zdá se tedy, že pokud máte v tuto chvíli hlouběji do kapsy, nebo toho potřebujete koupit více najednou a ne na vše vám vystačí váš rozpočet, nákup v tomto e-shopu by pro vás mohl být dobrou volbou.

 

Vše o přepravě

Jelikož nábytek nelze poslat v jedné malé obálce, určitě vás bude zajímat způsob dopravy a její cena. nábytek DAKA uvádí, že zboží rozváží vlastní dodávkou. Cena dopravy se pak počítá podle velikosti vaší objednávky.

Pokud si vyberete zboží do 1 499,-, za dopravu zaplatíte 149,-. Do 4 999,- je doprava za 299,-. Do 14 999,- je dopravné 499,- a do 24 999,- 699,-. Jak už bylo řečeno v benefitech, od 25 000,- a výše je doprava zboží zdarma. Kdo má vlastní dodávku, ten si může zboží vyzvednout i zdarma na pobočce.

Další možnosti nákupu

Ve srovnání s mnoha jinými obchody nabízí nábytek DAKA možnost nákupu na dárkový poukaz. V případě, že se rozhodnete pro nákup na splátky, pak budete řešit financování se společností Cofidis.

 

Zkušenosti zákazníků

Na první pohled vypadá e-shop nábytku DAKA naprosto normálně. Jak ale jistě víte, ne vždy se vyplatí dát na první dojem, protože i podvodné e-shopy mohou vypadat, že je u nich vše v naprostém pořádku.

V první řadě jsme se ubezpečili o tom, že v Obchodních podmínkách (v zápatí webu) najdeme skutečného provozovatele e-shopu. To bychom doporučili udělat pokaždé, když se rozhodnete nakupovat z méně známého obchodu, se kterým zatím nemáte žádnou zkušenost. (Pokud tam nějaká informace chybí, nebo je provozovatelem společnost v zahraničí, skoro určitě půjde o nějaký průšvih.)

Dále jsme se podívali na hodnocení v zákaznických recenzích, ve kterých lidé po nákupu na nábytek DAKA nejčastěji zmiňovali, že:

  • Se jim líbí velký výběr
  • Má nábytek DAKA dobré ceny
  • E-shop dobře komunikuje
  • Se jim po vybalení zdálo, že jejich nábytek byl už jednou postaven a znovu složen, protože byl na některých místech odřený
  • Obrázky na e-shopu ne vždy odpovídají realitě
  • Se jim líbí, že má e-shop vlastní dopravu
  • Vše proběhlo v pořádku

Někteří zákazníci si také stěžují na dlouhou dobu dodání. Asi ale nepůjde o plošný problém, protože v mnoha hodnoceních se naopak objevovalo kladné hodnocení rychlého vyřízení i dodání.

I přes drobné nevýhody má nábytek DAKA na srovnávačích dobré hodnocení, takže bychom se nebáli nákup u něj vyzkoušet.

 

 

Máte s nábytkem DAKA nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.