Poslední teplé dny brzy vystřídají mrazivé dny. A právě pro tyto dny se vám budou hodit odvlhčovače a topidla. Odvlhčovač využijete například v případě, že bydlíte vedle nevytápěného bytu. Pokud vy zatopíte, vznikne tak velký rozdíl teplot, který způsobí kondenzaci vody na stěnách. To vede ke vzniku plísní a ty, jak je známo, mohou stát za mnoha nemocemi. Se zimou však souvisí i topidla, která využijete tam, kde není možné zatopit.

rkb31_etf360-460-175x135Odvlhčovače mimo jiné čistí vzduch

Odvlhčovače vzduchu vás zbaví dlouhodobě vlhkosti tam, kde ji nechcete. Prostory, kde by tyto přístroje mohly být oceněny, nejsou jen byty, domy, ale i sklepy, sklady nebo novostavby. Ano, i náročnější podmínky zvládnou levou zadní.

Odvlhčovače vás kromě plísně ochrání před korozí a poslouží při výmalbě prostor. Tu, zejména v těchto chladných měsících nedokážete nechat uschnout přirozeně, proto se vám odvlhčovač bude hodit.

Topidla pro všechny příležitosti

Mobilní topidla lze využít pro ohřev, vysoušení, vytápění stanů i uzavřených prostor. Je jedno, že jste si naplánovali poslední rozloučení s létem na dny, kdy bude chladno a deštivo. V případě, že máte zajištěný stan, který vás uchrání před deštěm, nezapomeňte na naftové topidlo, které je odolné a nabízí možnost vytopení výkonnými ventilátory právě i takovéto stany. Nemusíte se chytat za hlavu, že na jednu událost budete muset pořídit topidlo, pro které později možná nenajdete využití. Využijte půjčovnu topidel!infrazarice-est-infracervene-zarice-43-175x135

Plynová topidla potom slouží v prostorách, které jsou dobře odvětrávané. Jsou spíše pro bodový ohřev. Výhodou je, že jsou velmi mobilní a lze je tedy přemístit kamkoliv kde potřeby. Pořizovací náklady jsou navíc velmi nízké a tak příznivé, provoz je potom přijatelný.

infrazarice-wps-infracervene-zarice-44-175x135Jako poslední máme elektrická topidla, která využijete jednoduše tam, kde se nehodí topidla naftová ani plynová. Tyto přístroje jsou výkonné a mají ekologický provoz, jejich přemístění je velmi snadné a jsou také velmi odolné. Využití najdou hlavně v průmyslových a zemědělských objektech. Možností je pořízení infrazářičů, které ocení řemeslníci v gastrozařízeních.