Konferenční stolky jsou důležitou součástí, každého pokoje nejen obývacího. Jsou praktické, funkční, ale i krásné a plní mnohdy dekorativní účel. Odkládací prostor se navíc vždycky sejde. Stolky se vyrábí v různých velikostech, materiálech a tvarech.  

Moderní interiéry bývají posety nenápadnými prvky, mezi které se řadí právě i konferenční stolky. Zaberou pouhé minimum prostoru, a přesto jsou jedinečné. Disponujete-li smyslem pro detail, můžete si vybrat takové, které se budou doplňovat s dalším vybavením místnosti. O jejich důležitosti se přesvědčíte ve chvíli, kdy nebude mít kam odložit kafe, když se sejde více hostů. Takových okamžiků, kdy budete postrádat odkládací prostor navíc, se najde určitě více.

Konferenční stolky

Konferenční stolky do každé místnosti

Drobné interiérové stolky jsou skvělým doplňkem téměř každé místnosti. Své uplatnění naleznou v hale, chodbě, kuchyni, jídelně, v obýváku, pokoji pro hosty i ložnici. Jejich funkce je všestranná, mohou posloužit k odkládání nejrůznějších věcí. Stejně tak mohou sloužit jako podstavec k odkládání dekorativních bytových doplňků či kosmetický stoleček. Jestliže jde o designově zajímavé stolky, mohou stát i samostatně a plnit dekorativní účel.

Kde stolek postavit?

Ideálně tam, kde nebude překážet. Může stát před pohovkou, pod okny, v rohu místnosti. Mohou být však i šikovně ukryty a použijete je v okamžiku potřeby. Díky nízké hmotnosti a snadné manipulaci je můžete přemisťovat z místa na místo. Pestrá nabídka stolků je více než lákavá. Jestliže toužíte doplnit váš interiér o nové prvky je konferenční stolek tím správným rozhodnutím. Vybírat je možné z různých barev, materiálů, tvarů.

stolky

Dřevěný nebo skleněný?

K oblíbeným stále patří stará dobrá klasika a hřejivé dřevo. Takovým stolkem nikdy nic nepokazíte. Dále si v žebříčku oblíbenosti dobře stojí skleněné, které se dají kombinovat s dalšími materiály. Sklo se hodí především do menších prostorů, kde dokonale splynou s prostředím. Jestliže budete stolek vybírat pro častější užívání, zvolte spíše nerozbitný a dobře udržovatelný materiál.

Fotografie publikována se svolením tiverylucky, photostock Photography/FreeDigitalPhotos.net