Člověk k životu příliš spotřebičů nepotřebuje. Vlastně nepotřebuje téměř žádné. Mezi tím, co potřebujeme k životu a tím, co potřebujeme ke spokojenému a plnohodnotnému životu, je však velký rozdíl. Někdo toho potřebuje málo, aby byl šťastný, jiní si potrpí na ty nejžhavější novinky, které s sebou přináší moderní a stále pokrokovější doba. Které spotřebiče nesmí chybět ani ve vaší domácnosti, chcete-li ji mít špičkovou?

Moderní kávovar

Kávu milují miliardy lidí po celém světě. Není však káva jako káva. Je káva, která když si připravíte, chutná a vypadá jen jako obarvená voda. A potom je tu káva, která vás pokaždé dostane do nebeských výšin a nechá vaše smysly prožít orgasmus. Abyste si mohli vychutnat pravou kávu, kterou umí v těch nejlepších italských kavárnách, potřebujete plnohodnotný kávovar, který ji umí připravit přesně tak, jak se připravovat má.

aleksandra85foto / Pixabay

Šikovné televizory

Doby, kdy si lidé mohli stěží dovolit barevný televizor, jsou už dávno pryč. Mohlo by se zdát, že ve vývoji už není kam pokračovat. Ale to je chyba, protože televizory umí být opravdu chytré a kdoví, co budou umět za 5 let! Ty dnešní jsou tak dokonalé, že nabízí obraz ve 3D kvalitě. Vaše oblíbené filmy a seriály dostanou úplně jiný rozměr! Navíc jsou televizory, přes které se můžete připojit na internet a ovládat je i chytrým telefonem. Brzy tak možná bude běžná fráze, že si jdete „zasurfovat“ na internet do obýváku na vaší vlastní televizi!

Pořiďte si svého iRobota

Uklízení se nevyhnete, je potřeba dnes a denně, abychom neskončili zavaleni špínou a odpadky. Lze si jej však zpříjemnit a trošku zjednodušit, k čemuž slouží iRobot – robotický vysavač. Ty nejdokonalejší zvládnou každý den vysát prach a špínu ze všech druhů podlahových krytin, které doma máte, dostanou se do rohů, zajedou i pod vyvýšený nábytek. Vyhnout se schodům, samy se vrátí do místa, kde se nabijí, aby mohli pokračovat v úklidu. Jde o takovou malou umělou inteligenci, kterou ocení každá hospodyňka!