V dnešní moderní době si čím dál více rodičů, hlavně těch mladých, usnadňuje vymýšlení dárků pro své děti. Odbudou je mobilem, tabletem a čekají velký úspěch. Ony děti možná šťastné jsou, protože z toho nemají rozum, ale rozhodně uděláte lépe, když dětem pořídíte hračky. Zlepší se jejich představivost, motorika a nebudou si rozhodně kazit oči!

Chlapcům patří do ruky bagr

hrackyDárky pro své syny, vnuky či synovce nemusíte vymýšlet příliš dlouho. Všichni kluci milují auta, bagry, traktory. A to přesně přináší modely Bruder. V nabídce najdete jak traktory, tak popelářská auta, bagry, a dokonce i kombajny. S takovými modely si všichni malí kluci jistě vyhrají do sytosti. Stačí si projít nabídku a zjistíte, že německá značka Bruder si na modelech, i když jde o hračky, nechala záležet – modely jsou propracované do nejmenších detailů, a navíc jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který zvládne každou těžkou práci, jak bagrování, tak svoz odpadu!

geomag-stavebniceStavebnice pro holky i kluky

Hledáte hračku, se kterou si vyhrají sourozenci, chlapec a děvče, dohromady? Potom je čas poznat Geomag stavebnice pocházející ze Švýcarska. Stavebnice jsou magnetické a lze s nimi tvořit nejrůznější věci. Můžete si být jistí, že nejde o jednotvárnou stavebnici, která by skončila za týden v koutě. Společně s dětmi můžete rozvíjet jejich fantazii a vymýšlet stále nové tvary.

Tyto stavebnice lze sehnat pro děti už od 10. měsíce, tedy pro miminka. Jiné stavebnice, ať už růžové pro holky či klučičí modré, jsou vhodné pro děti od tří let. Samozřejmě se v nabídce setkáte i se složitějšími modely, které jsou nejen kvůli náročnosti určeny pro děti od 5, nebo dokonce až od 14 let.

Vánoce se nezadržitelně blíží, a je nejvyšší čas nakoupit dárky svým ratolestem. Tak hurá na to. Vybírejte podle toho, co mají vaše děti rádi.