Hledáte v Praze ubytování na dlouhou nebo krátkou dobu? Zajímá vás, jaké jsou v Praze možnosti ubytování pro jednotlivce, pro rodiny nebo i pro celé firmy? Hledáte výběr z několika kategorií ubytování, abyste si mohli vybrat takové, které cenou a parametry nejvíce vyhovuje vašim představám? Nemusíte hledat po celé Praze, stačí se podívat na jediné místo. Stačí navštívit multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová.

Unikátní projekt na Praze 10

Rezidence Topolová je unikátní ubytovací komplex i na pražské poměry. Na jediném místě najdete ubytování Praha v několika kategoriích. Ubytování se liší velikostí, výbavou a pochopitelně i cenou. Ideální prostory si ale dokáže najít opravdu každý. To vše v prostředí Prahy 10, která je považována za ideální pražskou lokalitu, ať už z hlediska dopravní dostupnosti, nebo občanské vybavenosti. Více informací o městské části Praha 10 najdete ZDE.

pravydomov.cz_rezidencetopolova_cz_01

Od hostelu až po hotel

Ubytovací kategorie v Rezidenci Topolová se řadí do několika skupin.

  • Hostel nabízí kvalitnější a útulnější ubytování, než drtivá většina ubytoven v Praze. Ceny jsou srovnatelné.
  • Penzion nabízí ještě lepší výbavu, a to vše při cenách od 300 Kč/noc. V kategorii penzion je možné vybírat z jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů.
  • Apartmán nabízí ubytování pro náročnější klienty, zejména páry, ale i jednotlivce. Vlastní sociální zařízení na pokoji, včetně televize a možnosti využití kuchyňské linky.
  • Hotel nabízí největší komfort v ubytovacích zařízeních Rezidence Topolová. Standardní výbavou hotelových pokojů je vlastní sociální zázemí na pokoji, funkční kuchyň s moderními spotřebiči, wi-fi, led TV a minibar.

pravydomov.cz_rezidencetopolova_cz_02

K prodeji i k pronájmu

V Rezidenci Topolová jsou nabízeny nejen ubytovací prostory pro krátkodobé využití, ale i na delší dobu. Pokud plánujete být v Praze i několik měsíců, lze se domluvit i na pronájmu. V nabídce jsou k pronájmu garsoniéry a byty 1+1. Cena je 9 500 – 10 500 Kč měsíčně. Současně Rezidence Topolová nabízí i prodej bytů Praha, a to ve velikostech 1+kk a 2+kk.