Člověk stráví v posteli polovinu svého života, říkají vědci. Tak proč nevím postel kvalitní? Možná si myslíte, že jde jen o matraci, na které spíte. Chyba! Správná postel by měla být přizpůsobena přesně vám dle vašich individuálních požadavků – od výšky matrace přes pružnost roštů, masivnost těla postele až po ty nejmenší detaily.

Když matrace, tak přírodní

Nejde o to, zda jste zastáncem přírody, jíte výhradně přírodní potraviny bez chemie… Přírodní matrace nabízí pohodlí, o jakém se vám na vaší staré matraci možná jen zdá. Kromě toho, že by matrace měla splňovat požadavky individuálně – ty se odvíjí od klienta, tedy od jeho váhy, výšky, financí, lze obecně říci, že matrace přírodní, a to hlavně kokosové, nabídnou pohodlí všem. Právě kokosové matrace patří k velmi oblíbeným. Tyto matrace jsou vhodné pro alergiky i pro ty, kteří trpí kožními ekzémy.

Velkou předností přírodních matrací je především jejich flexibilnost – přizpůsobí se vám a vy tak budete klidně spát.

matrace-cocoflex-800x600

Matrace 1+1 zdarma

MP Zdravý spánek, který provozuje e-shop a má v Litomyšli i kamennou prodejnu, nyní nabízí akční matrace 1+1 zdarma. Využijte výhodné nabídky, kdy k jedné zakoupené matraci získáte druhou zdarma. Nemusíte se omezovat ani nabídkou! Potřebujete-li matraci přizpůsobit co se rozměrů týče, není problém. Stačí vše zapsat při objednávce do tabulky.

MP Zdravý spánek

Společnost se profiluje na postele, matrace a postelové rošty. Na trhu je společnost již více než 10 let a dodává svým klientům kvalitní české výrobky. Nemáte-li jasnou představu o tom, jak by měly správné matrace, rošty či celé postele vypadat, neváhejte a nechte si poradit jak v kamenné prodejně, tak na zákaznické lince.