Kuchyň je místnost, kterou spousta rodin při zařizování bytu podceňuje. Což je ovšem chyba. Dnes už se totiž zdaleka nejedná jen o pracovní místo, ve kterém se jednotliví členové domácnosti snaží trávit co nejméně času a na jehož interiéru nezáleží. Zvláště pro mladou generaci začíná být stále důležitější odpočinek – a k tomu neoddělitelně patří kulinářství a čas strávený s přáteli u dobrého jídla či pití. A kde jinde by se měly tyto prožitky odehrávat než v kuchyni?

Text2_a

Oslovte designové architekty

Interiér této místnosti proto hraje důležitou roli, ať už jde o pohodlné posezení, kombinaci barev, volbu materiálů nebo doplňků. Nezáleží totiž jen na účelnosti, ale na celkovém designu. Nejste si jistí, jak svoji kuchyni oživit, jak si poradit s omezeným prostorem nebo jak z ní udělat místo, kde ostatní budou chtít zůstat déle než na rychlý rodinný oběd? Nejste si jisti, jaký zvolit styl? S tím vším vám mohou pomoct bytoví architekti, tedy odborníci na návrhy interiérů. Vytvoří vám na míru takovou kuchyň, která bude uzpůsobená k přípravě pokrmů i relaxaci po jídle.

Text2_bProhlédněte si kuchyň předem

Bojíte se experimentů a nejste si jistí, zda budete mít po přestavbě dostatek místa na práci a posezení? Ještě před tím, než se pustíte do zásadních změn, vám mohou architekti zhotovit počítačový 3D návrh kuchyně. Definitivně se tak rozhodnete až po zhlédnutí vizualizace, díky které budete vědět, jaký výsledek čekat. Zároveň tak můžete s předstihem vychytat všechny mouchy, prodiskutovat nový interiér s dalšími lidmi nebo vyzkoušet různé možnosti. Díky 3D návrhu a spolupráci s bytovými designéry se vám povede modernizovat vaši kuchyni jednoduše, bez stresu a přesně podle vašich představ.