Vybíráte si místo, kde zapustíte kořeny? Je vaší volbou Praha? Máme pro vás tip! Téměř v srdci hlavního města vyrůstá bytový komplex, který nabízí levné a přitom vysoce komfortní byty. Není čas na dlouhé rozmýšlení!

Proč NA VACKOVĚ ano?

Pokud se chcete usadit v Praze, rádi byste bydleli nedaleko centra a přitom ve spojení s přírodou, nesmí vaší pozornosti projekt NA VACKOVĚ uniknout. Projekt vzniká nedaleko centra Prahy. Staví se v blízkosti ulice Olgy Havlové, která se nachází na Žižkově. Tato městská část je známá pro svou jedinečnou atmosféru a oblíbená hned z několika důvodů. Žižkov se nachází nedaleko centra, nabízí bohaté možnosti kulturního i sportovního vyžití, najdete zde hned několik prestižních škol i školek a nechybí ani řada pracovních příležitostí. Pokud hledáte místo pro rodinné bydlení či jen pro sebe, je to i pro vás správná volba.

pravydomov.cz_navackove_cz_01

Široká nabídka bytů

Projekt nabízí levné byty Praha, které jsou koncipovány tak, aby nabídly co nejvíce prostoru a využívaly denní světlo. Bytů zde bude celkem 202: 85 bytů bude mít dispozice 1+kk. Tyto byty jsou vhodné jako startovací. Dále zde bude 26 bytů 2+kk. Tyto byty jsou i vhodnou investicí. Právě o byty 2+kk bývá v centru Prahy stabilně vysoký zájem. Postaveno bude i 81 bytů o dispozici 3+kk a chybět nebudou ani luxusní byty 4+kk, těch bude celkem 10.

pravydomov.cz_navackove_cz_02

50% bytů už je pryč!

Realizátorem projektu je společnost Metrostav Development a.s. Ta v září uvedla, že je již 50 % bytů prodáno. Pokud budete mít zájem, příliš dlouho se nerozmýšlejte. Mohlo by být pozdě. Byty Praha 3 v budově A + B budou připraveny k předání už koncem roku 2016, budova C bude dokončena na jaře 2017.

Jak na financování?

Pokud nemáte dostatek peněz, zařiďte si hypoteční úvěr. Společnost Metrostav Development a.s. nabízí pomoc s vyřízením úvěru a výhodné podmínky. Jestliže se rozhodnete pro vyřízení hypotéky vlastními silami, přečtěte si tento článek. Najdete v něm cenné rady, čeho se při vyřizování hypotéky vyvarovat.