Láká vás bydlení v metropoli, ale stále se nemůžete rozhodnout pro konkrétní lokalitu? Praha nabízí pestrou paletu příležitostí a výběr je otázkou preferencí. Přesto se vyplatí zvážit pořízení bytu v některém z moderních developerských projektů. Důvod? Je prostý, developeři pečlivě vybírají lokality a staví stylové domy s nadstandardními bytovými jednotkami. Jako příklad nám poslouží prodej bytů Praha 5 v rámci známého projektu Britská Čtvrť. V současné době jsou k mání byty v VI. a VIII. etapě a jedná se o vůbec nejširší nabídku v dané lokalitě.

Seznamte se s Britskou čtvrtí

Britská čtvrť je velmi úspěšný developerský projekt, který je nedílnou součástí Západního města již od roku 2007. O jeho kvalitách nemůže být pochyb, vždyť nyní vzniká v pořadí již desátá etapa. Jako jeden z mála pražských rezidenčních projektů se chlubí vlastním vstupem do metra a úžasným okolím plným zeleně. Byty ve všech předchozích etapách byly beznadějně vyprodány ještě před dokončením výstavby, a i to samozřejmě leccos vypovídá o charakteru tohoto mimořádně úspěšného projektu.

 

pravydomov.cz_finep_cz_01

Bydlení v Britské čtvrti, to je kombinace krásných bytů, harmonického okolí, vynikající občanské vybavenosti a perfektní dostupnosti do centra města. S prázdnou navíc neodejdou ani zájemci o družstevní byty – ty jsou na prodej v rámci nové VII etapy.

pravydomov.cz_finep_cz_02

Vyberte si místo, kde se vám bude skvěle bydlet

Britská čtvrť bezesporu patří k nejatraktivnějším pražským lokalitám, nicméně za zmínku stojí také další developerské projekty Praha. Ať už jde o Malý háj v příjemné lokalitě na rozhraní Štěrbohol a Dolních Měcholup, rezidenční projekt Nad Přehradou na rozhraní Hostivař a Horních Měcholup nebo třeba Kaskády Barrandov na okraji Barrandova, vždy můžete počítat s vysokým standardem a benefity, kterých se vám jen tak někde nedostane.

 

Všechny nové byty Praha, které jsou aktuálně na prodej, najdete na www.finep.cz.