Zavřete oči a představte si moderní bydlení v atraktivní a velmi klidné lokalitě s vynikající dostupností do centra Prahy. Bydlení, v jehož bezprostředním okolí můžete pravidelně vyrážet na kolo nebo brusle a obdivovat harmonický kolorit břehů Vltavy… Přesně takové budou byty na prodej v Praze 4, které vzniknou v rámci rezidenčního projektu Tandem Modřany. Developer Sekyra Group přetváří původní areál modřanské čokoládovny a vybuduje dva stylové bytové domy, které změní stávající charakter lokality.

Pro koho je bydlení v Modřanech vhodné?

Bytové domy budou čítat 76 bytů s dispozicemi od 30 m2 do 90 m2. Stanou se novým domovem pro singles, mladé i starší páry i rodiny s dítětem. Nadprůměrnou kvalitu života garantuje kombinace pěkného prostředí a kompletní občanské vybavenosti. Budoucí obyvatelé budou mít k dispozici veškeré důležité služby a v neposlední řadě i množství sportovišť. Nedílnou součástí bytů bude balkon a sklepní kóje. V domech nebude chybět kočárkárna a místnost pro komunální odpad. Samozřejmostí je dostatek parkovacích stání.

pravydomov.cz_sekyragroup_cz_01

Nadprůměrné sportovní vyžití a další výhody

Nové byty Praha 4 uchvátí každého, kdo preferuje komorní atmosféru a zároveň chce mít dění velkoměsta jako na dlani. Modřany se nesou v duchu zelených ploch a nachází se zde spousta míst pro volnočasové aktivity. Pokud si čas od času rádi zahrajete golf, minigolf, tenis nebo třeba beach-volleybal, nudit se rozhodně nebudete. A to je jen zlomek toho, co se dá v okolí projektu Tandem Modřany dělat.

pravydomov.cz_sekyragroup_cz_02

Na své si přijdou i zájemci o nebytové prostory. Ty se budou nacházet v přízemí domů a budou oddělené od obytných částí.

Byty v Praze budou dokončeny v druhém pololetí roku 2017 a jíž nyní budí značnou pozornost v řadách zájemců o bydlení v Modřanech. Některé z bytových jednotek jsou již zarezervovány – proto v případě zájmu nemeškejte! Více na www.sekyragroup.cz.