Potřebujete dekorovat Váš obývací pokoj? Chtěli byste si pověsit nějakou společnou fotografii na stěnu v ložnici, aby Vám byla vždy na očích? Vhodnou dekorací a alternativou klasických obrázků jsou Vaše fotografie, které jsou vytištěné ve velkých formátech. Z Vašich vybraných fotografií Vám vytiskneme v naší tiskárně UV Star v Praze téměř v životní velikosti každého, s kým byste chtěli trávit volné chvíle nebo místo, kde byste chtěli být při každém pohledu na Váš „obrázek“.

fotka_velka

Tisk velkoformátových fotografií

Potisk velkoformátových a velkoplošných plakátů a fotografií o rozměrech A0 (1189x841mm) a větších pro nás v tiskárně UV Star není žádný problém. Velkoformátové plakáty a fotografie tiskne na tiskárně UV LED digitální technologií, který vykazuje vysokou kvalitu tisku. Prémiový papír, na který tiskneme, Vám zaručí nadstandardní životnost plakátu. Zářivé barvy Vašeho velkoformátového plakátu rozjasní celý Váš pokoj. V tiskárně UV Star Vám nabízíme velký výběr z řady neobvyklých formátů a tím nabídneme prostor pro Vaši fantazii při fotografování. Vaše plakáty z fotografií vkusně vyzdobí nejen prázdné zdi Vašeho bytu, ale ozdobit můžete i místa, která potřebujete zakrýt.

Tiskárna v Praze

Tiskárna UV Star v Praze nabízí velkoformátový tisk fotografií a plakátů ve velkých formátech tvaru čtverec, panoramatické foto nebo tradičních formátů fotek.

Fotka_velka1

Kromě klasických obrázků z Vašich fotografií Vám můžeme v tiskárně UV Star vytisknout velkoformátovou tapetu na celou zeď. Tapety na zeď a jiné designové dekorace na zeď jsou doslova módním hitem a stávají součástí našich domovů, kanceláří, obchodů, restaurací či hotelů. Neomezujte se nabídkou sériové výroby tapet, přeci nechcete mít tapetu v obývacím pokoji stejnou jako Váš soused. Navrhněte si tapetu podle sebe a naše tiskárna UV Star Vám vytiskne přesně takový formát, jaký potřebujete do svého bytu. Použijte buď svou fotografii nebo jakýkoli jiný motiv, jediným omezením je opravdu jen Vaše fantazie.
Tím si splníte sen být interiérovým designérem. Originálně si tak díky našemu velkoformátovému tisku z tiskárny UV Star může vyzdobit byt nebo kancelář kdokoli. Naše digitálně tištěné tapety můžeme oproti sériově vyráběným tapetám vytisknout přesně v takovém množství, které budete potřebovat a je možné je kdykoliv dotisknout. Vaši tapetu můžete sladit s již existujícími prvky v interiéru Vašeho bytu nebo domu. Grafickému návrhu Vaší tapety se meze nekladou, vše si navrhnete přesně podle Vašeho přání.

Přijďte do tiskárny UV Star a nechte si vytisknout dekorace Vašeho domova, abyste se v něm cítili jako ve Vašem království!