Podlahy jsou v každé domácnosti nejvíce zatěžovanou částí. Neustálý pohyb po podlaze způsobuje nejen jejich zašpinění, ale také opotřebení. Udržet vzhled podlahy tak, aby vypadala neustále jako nová, není vůbec jednoduché. Velké množství domácností se proto obrací o pomoc na profesionální úklidové firmy. Ve většině případů ale není zapotřebí využívat služby firem, ale stačí mít doma správnou čistící techniku.

Prověřenou značkou úklidové techniky je Kärcher

Většina druhů a značek domácí úklidové techniky není schopna dosahovat při čištění dokonalých výsledků. Ať už se týká vysávání koberců, čištění parket, lina nebo plovoucích podlah. Jestliže budete hledat kvalitní techniku, můžete se zaměřit na značku Kärcher. Čistící techniku Kärcher využívají k práci i specializované úklidové firmy. Právě jejich technika je základem správného úklidu.

pravydomov.cz_rea-karcher_cz_01

Pro profesionály i do domácností

Nabídka Kärcher úklidových strojů je velmi pestrá. Vybrat si z ní mohou všichni. Produkty jsou rozděleny do mnoha kategorií. Pro čištění podlah v interiéru se nejvíce hodí podlahové mycí stoje na hladké podlahy, ale nechybí ani profesionální vysavače na koberce. Vybírat zle z různých velikostí a typů modelů, pro nejvhodnější čištění dané podlahy. Pokud budete vybírat u specializovaného prodejce, vždy vám s výběrem pomůže.

pravydomov.cz_rea-karcher_cz_02

Nejen podlahy, ale celý dům

Čistící technika Kärcher není zaměřená jen na produkty k čištění podlahových krytin. V nabídce produktů Kärcher lze vybírat také tlakové čističe pro čištění exteriérů, parní čističe, zametací stroje, žehlící stanice nebo AKU stěrku na okna. AKU stěrka na okna byla dokonce v testu mytí oken zvolena jako nejefektivnější způsob čištění. Více informací o tomto testu najdete ZDE. Do všech strojů jsou vyvinuty také speciální čisticí prostředky pro dokonalé vyčištění vašeho domova.