Vybíráte do nově zakoupeného bytu podlahy a už předem víte, že se na nich za čas bude pohybovat malé chlupaté psí klubíčko. Jinak se do bytu vybírá podlaha, když v něm žijí pouze dospělí, jinak se vybírá, když počítáte, že se po ní budou pohybovat také děti a ještě trochu jiné budete mít požadavky v případě, že po ní bude pobíhat psí mazlíček. Pokud si nejste jistí, jaký druh podlahy by byl pro pejska nejvhodnější, uděláte nejlíp, když zajdete do některé ze specializovaných prodejen a požádáte jejich pracovníky o radu. Nemusíte se za nic stydět, protože člověk nemůže vědět všechno a pokud se nikdy příliš nezajímal o podlahové krytiny, nenapadnou ho takové souvislosti, jako obchodníky a prodejce, kteří je mají denně na očích.

messomx / Pixabay

Kvalitnější podlahy jsou sice dražší, ale zato vydrží mnohem déle

Mezi firmy s širokou nabídkou zboží a výtečným poradenským servisem můžeme zařadit i společnost Podlahy Praha. V jejich prodejně je vystaven neskutečný počet vzorků a ještě mnohem víc jich mohou nabídnout prostřednictvím katalogů. Soustřeďuje se pouze na prodej kvalitních podlahových krytin. Takové, jaké nabízejí některé obchodní domy, u ní nenajdete. Sice jsou ceny nabízených podlah trochu vyšší, ale je to dáno především jejich vyšší kvalitou. Za podlahy ve vašem bytě si trochu připlatíte, na druhou stranu je díky vyšší kvalitě nebudete muset tak brzy měnit. Zvlášť když budete počítat s tím, že se po nich bude pohybovat pes.

Vybírat byste měli spolu s pracovníky společnosti Podlahy Praha takovou podlahovou krytinu, na které nebude tolik slyšet neustálé psí ťapkání. Nad pořízením koberců byste se měli pořádně zamyslet. Pokud psí plemeno, které se po nich bude později pohybovat, bude stále pouštět chlupy, nebudete stíhat koberce vysávat, aby nebyly chlupy všude. Na druhou stranu nebude tolik slyšet, že po kobercích pes běhá. Ani při běhu mu nebudou klouzat pod nohama, tak jako třeba laminátová plovoucí podlaha. Od pracovníků společnosti Podlahy Praha jste dostali tip. Mohli byste vyzkoušet vinylovou podlahu. Můžete ji položit v jednom kuse nebo jako plovoucí podlahu, je měkká, tlumí kročejový zvuk a díky povrchové úpravě typické pro kvalitnější typy podlah se ani při neustálém pobíhání psa nepoškodí. Není tak kluzká jako podlaha laminátová, je hřejivější a vhodná pro podlahové topení. Velkou výhodou je její snadná údržba, a pokud na ní psí miminko udělá loužičku, jednoduše ji vytřete a je vše vyřešené. S pracovníky společnosti Podlahy Praha vždy najdete optimální řešení při výběru podlah do vašeho bytu nebo rodinného domu a navíc si můžete nechat odborně vyčistit také koberce. Tato služba je ve vyhledávačích dohádatelná jako čištění koberců Praha 9.