Krásné letní dny jsou jako stvořené pro odpočinek na terase. Venku se dá klidně strávit celý den, na zahradním lehátku můžete pracovat i relaxovat. Jenže – ne vždy je dobré sedět celý den na pálícím slunci. Nejen, že to zdraví neprospívá, ale pohled na obrazovku notebooku nebo tabletu, případně četba bílých stránek knihy, není na plném slunci moc příjemný.

Kvalitním a dlouhodobým řešením těchto problémů jsou zastiňovací markýzy Climax. Jedná se o moderní a dostupný způsob, jak dodat vaší terase kýžený stín. Díky výsuvnému volánu vás vaše markýza ochrání i před nízkým západním sluncem. Markýza také dobře poslouží při zastiňování venkovních zahrádek restaurací a cukráren. Uvidíte, jak budou vaši hosté spokojeni.

Společnost Climax je největším dodavatelem markýz v České republice, který disponuje širokou obchodní sítí. Díky tomu je dodání našich výrobků skutečně rychlé. Dodává pouze markýzy vyrobené z kvalitních komponentů německých a italských výrobků. Na naše markýzy poskytujeme záruku čtyři roky. Svou terasu můžete zastínit klasickým typem tzv. kloubové markýzy, která má stínicí látku navinutou na hřídeli. Jedná se o nejužívanější typ, hojně využívaný i k zastiňování balónů a výloh obchodů. Milovníky moderních přístrojů potěší kazetové markýzy. Látka je v nich ukryta v pevné kazetě, která ji chrání před škodlivým vlivem povětrnostních podmínek a špínou. Samotné vysouvání je v obou případech řešeno pomocí předepnutých ramen. Méně obvyklé jsou tzv. boční markýzy. Ty ani tak nechrání proti slunci – snad jen proti zapadajícímu – jako spíše proti pohledům sousedů či z ulice a přinášejí vám tolik potřebné soukromí.

Markýzy jsou moderním a vysoce praktickým doplňkem vašeho domu. Vašemu životu přinášejí komfort, pohodu a nekonečné možnosti trávení volného i pracovního času venku, na čerstvém vzduchu.