Krby patřily, patří a budu patřit k interiérovým dekoracím, které se nikdy neomrzí. Možná si kladete otázku, jak mít doma krb, když nemáme komín? I to je dnes již možné. Mezi jedničku patří jednoznačně lihové krby, které nabízejí podstatně nižší cenu paliva ve srovnání s krby na tuhá paliva, a na nějaký komín zapomeňte.

Poskytnou přitom nejen přirozeně krásný ohýnek, jež vykouzlí romantickou atmosféru, ale je i vkusným doplňkem. Postavit si jej můžete praktiky kamkoliv budete chtít. Vybírat lze z černého matného, kombinace nerezu a plechu, závěsné či zabudované. Dle svého vkusu a možností si vybere úplně každý. U vás doma se navíc rozhostí příjemné teplíčko.

Jak lihové krby fungují?

Lihový krb chcete-li, také bio ethanol krb vám zajistí požadovaný domácí luxus. Jeho výhodou je, že ho můžete ihned po rozbalení začít používat. Komín vám vrásky způsobovat vůbec nemusí, přesto si užijete pohodu u plápolajícího ohně, protože je opravdu skutečný. K dalším výhodám lihových krbů patří i nulová údržba. Jedná se o ekologickou záležitost a nepotřebujete při jeho používání zásoby dřeva. Biolíh životnímu prostředí neškodí a neohrožuje vás ani nikoho jiného jedovatými zplodinami. Během hoření vzniká pouze vodní pára a oxid uhličitý. Vaše domácnost bude tedy bez sazí a začouzení.

krby

Výhody lihového krbu

Nemusíte provádět žádné stavební úpravy a řešit komín. Dokonce nepotřebujete k jeho pořízení povolení a revize. Dopřejete si bezstarostně tepla i pohody plápolajícího ohýnku bez spalin a zápachu. Řešit nemusíte ani nákup a uskladnění dřeva. Můžete jej postavit nebo zavěsit tam, kde se vám bude nejvíce zamlouvat. Výběr designů, materiálů a barev je takřka neomezený a vybere si skutečně každý. Romantické večery u sklenky vínka či pohodové posezení s přáteli u krbu nemusíte vídat jen v reklamách. Lihový krb dle vašich představ čeká někde i na vás.