Máte letos v létě v plánu uspořádat oslavu svého životního jubilea, na kterou pozvete nejen svou rodinu, ale také široký okruh známých? Nechcete oslavu někde v restauraci, ale máte dostatečně velké prostory i na zahradě u svého rodinného domu? Zahradní oslava je na léto tou nejlepší variantou. Pokud ji dokážete dokonale zařídit a naplánovat, stane se nezapomenutelným zážitkem nejen pro vás, ale i pro všechny hosty. Co všechno bude potřeba zařídit?

Stinné místo pro všechny

Na předpověď počasí se nikdy nedá stoprocentně spolehnout. Zejména pokud se jedná o dlouhodobé předpovědi. Jaká je pravděpodobnost dlouhodobých předpovědí a jak si je správně vykládat, se můžete podívat ZDE. Na počasí se ale spoléhat nelze. V době konání oslavy se mohou přihnat přeháňky, deště nebo velká vedra s oblohou bez mraků. V obou případech je zapotřebí mít na zahradě dostatek zastřešeného prostoru, pod který se budou moci všichni hosté schovat. Není nutné stavět další pergoly, stačí párty stany.

pravydomov.cz_azrent_cz_01

Půjčíte si párty stan a máte po starostech

Párty stany jsou jednoduché kovové konstrukce, které se snadno skládají a rozkládají, vyvinuté přímo k zastřešení venkovních akcí. Jsou vybaveny kvalitní plachtou místo střechy, která chrání před sluncem i deštěm. Některé modely párty stanů mají také bočnice, které chrání před větrem. Stany není nutné ani kupovat, ale jen si je zapůjčit na termín požadované akce. Stačí kvalitní a spolehlivá půjčovna stanů, kde si můžete objednat, kolik stanů chcete a v jaké velikosti potřebujete.

pravydomov.cz_azrent_cz_02

Kvalitní půjčovny nabízí i kompletní vybavení zahradních oslav

Některé půjčovny párty stanů nabízí mnohem více, než jen pronájem mobilních zastřešení. Například půjčovna párty stanů AZ Rent nabízí svým zákazníkům kompletní sortiment pro pořádání venkovních oslav. Aby si hosté měli kam sednout, je možné pronajmout pivní sety (lavice a stoly), velké grily na kýtu nebo grilování, výčepní zařízení a další výbavu, která vám pořádání zahradní oslavy ulehčí.