Chystáte se na romantický výlet v Praze? Aby váš pobyt ve stověžaté matičce stál za to, tak je třeba správně vybrat i místo, kde budete bydlet. Nabídka luxusního ubytování je v hlavním městě bohatá. Čím se proto při výběru řídit?

Důležitou roli hraje například poloha hotelu. Dostanete se snadno do centra Prahy, nebo vás čekají desítky minut dojíždění s přestupem? Ani samotné umístění v centru přitom nemusí být vítězství.

Pravděpodobně vás bude zajímat i to, zda je vaše lokalita klidná, nebo se nacházíte v centru nočního života, zda se vám toto prostředí líbí a v neposlední řadě, jestli se tu například při návratu z večerní procházky po Praze budete cítit bezpečně.

(1)-HHotels_17.3.2016-028_pt

Blízko do centra i do přírody

Kompromisem může být Hotel Belvedere na Praze 7. Pokud vám bude přát počasí, můžete se z Letné do centra pohodlně projít, zároveň zůstanete stranou od turistického světa. Pokud si vyberete hotel v této části Prahy, můžete kromě návštěvy památek i relaxovat u řeky, ke které to máte, co by kamenem dohodil.

V blízkosti luxusního hotelu se zároveň nachází i dostatek zeleně, například park Stromovka nebo Letenské sady. A v případě, že dáváte před přírodou přednost umění, tak jistě oceníte, že jste se ubytovali pět minut chůze od Známé národní galerie.