Hrad Karlštejn je jedním z nejoblíbenějších míst turistů v České republice. Zvlášť velká návštěvnost Karlštejna se dá očekávat letos, kdy slavíme výročí narození císaře Karla IV. Ačkoliv je Karlštejn relativně blízko Prahy, ne všichni turisté zde chtějí strávit jen jeden den. Vždyť kromě hradu samotného je tu tolik překrásných míst, které stojí za to navštívit. Například nespočetné přírodní památky. Pro tyto turisty však vystává otázka, kde sehnat ubytování u Karlštejna.

Romantické ubytování Karlštejn

Jednou z voleb ubytování je i malebný Hotel Mlýn Karlštejn. Je to místo vhodné nejen pro přespání, ale i pro romantické pobyty s Vaší drahou polovičkou. To hlavně z důvodu, že je toto ubytování umístěno v lokalitě u řeky s nádherným výhledem do přírody. Součástí hotelu je i restaurace proslulá svou kuchyní na velmi vysoké úrovni, která jen podtrhne výslednou atmosféru. Přijdou si v ní na své milovníci české kuchyně stejně jako ti, kteří dávají přednost lehké a zdravé stravě. Restaurace má totiž ve svém jídelníčku velmi velké množství ryb. Vzhledem k tomu, že se ubytování nachází hned u Karlštejna, je zde i mnoho jiných zajímavých restaurací, které stojí za to vyzkoušet. Atmosféru ubytování zvyšuje i možnost romantických výletů do okolí, které zajisté okoření každý vztah.

Picture1

Konference na Karlštejně

Ne každý však jezdí na Karlštejn jen za romantikou. Mnohé zajímavá ubytování u hradu Karlštejn i z mnohem prozaičtějších důvodů. Historické místo kousek od Prahy je rovněž ideální pro obchodní jednání. Kde jinde ohromit svého obchodního partnera více než na hradu z 15. století? I na to Hotel Mlýn Karlštejn myslí a svým hostům nabízí konferenční salónek pro poklidné jednání. I po jednání je ale v Hotel Mlýn Karlštejn co dělat. Okolí Karlštejna je stále více populární pro nejrůznější teambuildingové aktivity. Tamní příroda je poměrně rozmanitá a teambuilding u Karlštejna jistě nadchne i vašeho obchodního partnera.

Tematické balíčky

Ať už se rozhodnete využít ubytování v Hotelu Mlýn Karlštejn z jakýchkoliv důvodů, doporučujeme rovněž prohlédnout si některé tematické balíčky, které Hotel Mlýn Karlštejn nabízí. Jsou to balíčky zaměřené pro ty, kteří hledají romantický pobyt, relax, a zároveň na ty plánující využít Hotel Mlýn Karlštejn pro obchodní jednání. Součástí balíčků jsou vždy služby, které tyto skupiny návštěvníků obvykle využívají, ale za zvýhodněnou cenu. To činí z Hotelu Mlýn Karlštejn ubytování nejen kvalitní, ale i poměrně cenově dostupné. Proto pokud plánujete cestu na Karlštejn nebo do jeho okolí a hledáte, kde se ubytovat, určitě byste při svém rozhodování neměli vynechat Hotel Mlýn Karlštejn.