Převoz nákladu objemnějších rozměrů si vyžaduje také rozměrnější automobil. Pokud sháníte pro přepravu nové dodávky a raději byste zvolili levnější variantu, můžete v takovém případě vyzkoušet bazar dodávek. Prodáváme dodávky, užitkové a nákladní vozy a zároveň i osobní automobily.

Padnou-li vám námi nabízené dodávky do oka, platbu je možné provést několika způsoby, neboť jsme si dobře vědomi, že jde o větší množství peněz najednou. Proto nabízíme klientům možnost platby za dodávky jednak v hotovosti, protiúčtem, ale i na leasing/úvěr.

dodavky

Bazar dodávek se snaží zaměřovat se především na dovoz aut ze zahraničí. Specializujeme se na dodávky z Německa, Belgie, Francie a Rakouska. Pokud se rozhodnete pro koupi dodávky, poskytneme vám stoprocentní doživotní záruku na původ vozidla. Bazar dodávek zároveň garantuje důkladné prověření každého vozu po právní i technické stránce. Formality spojené s koupí dodávky si bereme na starost sami a před každým nákupem dodávky vždy umožňujeme zkušební jízdu zdarma. Ta je dnes v tomto odvětví již standardem.

Dodávky, které je možné si u nás zakoupit, mimo jiné také půjčujeme. Stáří vozů nikdy nepřesahuje pět let a vozový park je obměňován. Rezervaci vozu lze zařídit prostřednictvím telefonního hovoru, kde se snadno domluvíme, jaké auto se vám zrovna v danou chvíli hodí nejlépe.