Rozvoj technologií přinesl výrazné ulehčení práce v mnoha oborech. Výjimkou nejsou ani úklidové služby, jimž stroje přinášejí úlevu v práci a urychlení činnosti. Znamenitým pomocníkem je venkovní a vnitřní technika společnostii Unikont Group. I když je Unikont Group předním dodavatelem podlahových mycích strojů značky Hakomatic od význačného německého distributora Hako, neztrácí se ani na poli dalších výkonných strojů a zařízení.

Spolehlivé čisticí přístroje pro venkovní a vnitřní úklid

Venkovní úklidová technika od společnosti Unikont Group pojímá například stroje pro údržbu komunikací Haku, Multicar, zimní a letní nástavby Epoke, Trilety, ABM Technology, sekačky AS Motor, TIMAN a kloubové nakladače WILLE. Vnitřní úklidová technika zahrnuje zametací i skvělé podlahové mycí stroje Hako, PowerBoss, Minuteman, profesionální vysavače Hako, Ghibli, Fantom a univerzální mycí stroje Duplex.

Neocenitelní pomocníci v podobě podlahových strojů

Šíře sortimentu je vynikající nápovědou pro nerozhodné zákazníky, kteří se touží vybavit přístrojovou technikou, jež by jim pomohla v úklidu vnitřních i venkovních prostor. Úklidové firmy jsou díky výrobkům značky Hako obohaceny o spolehlivé přístroje, s nimiž pracovníci mohou odvádět pečlivou a rychlou práci s vynikajícím výsledným efektem.

Profesionalita podpořená více než půlstoletím zkušeností

Značka Hako vstoupila na trh v roce 1950 a je vlastně déle než půl století spojována s kvalitními produkty k čištění podlah, interiérů, venkovních ploch a terénu. Profesionální firmy i domácí hospodyňky si cení podlahové mycí stroje a další mycí techniku Hakomatic pro jejich bezporuchovost, absolutní bezchybnost a precizní výsledky. Bez čisticích a úklidových přístrojů zmíněného výrobce se úklidové firmy těžko obejdou.