Pořádek a systém je základním předpokladem pro efektivní práci. To více než kde jinde platí pro dílny, které jsou plné nářadí a dalšího příslušenství a kde se na bezpečnost klade větší důraz. Když v dílně nemůžete najít včas kladivo, je to podobné,  jako když nemáte vařečku k zamíchání připalující se kaše. Nedostatky v dílně v podobě neustále se ztrácejícího nářadí řeší dílenské vozíky. Ty svému majiteli – šikovnému kutilovi nabídnou vše hezky přehledně a na jednom místě.

Dílenské vozíky budou vaší pravou rukou

Pánové, také byste při práci uvítali někoho, kdo by vám podával kladivo, hřebíky, šrouby a matice? Také vás neustále rozčiluje fakt, že máte své nářadí poházené po celé dílně? Do garáže, dílny a sklepa, domů nebo do firmy si pořiďte dílenský vozík, který bude vaší pravou rukou. Dílenský vozík je užitečným pomocníkem pro všechny, kteří při práci potřebují spoustu nářadí a dalších věcí na jednom místě. Dílenský vozík je na kolečkách, tudíž si ho přivezete tam, kde potřebujete. Dílenský vozík nabízí spoustu úložného prostoru, vysokou nosnost a dlouhou životnost. Nabízí i horní pracovní plochu, která slouží pro odkládání. Praktický vozík do dílny funguje jako efektivní pojízdná dílna, která vám práci ulehčí a díky níž se na pivko po práci dostanete podstatně rychleji.

Dílenský vozík místo pracovní brašny

556Dříve pro práci kutilům stačila obyčejná pracovní brašna, do které se vlezlo všechno potřebné nářadí a další příslušenství. Ale protože doba výrazně pokročila, pracovní brašnu nahradil dílenský vozík a v mnohém ji předčil. Dílenské vozíky si dnes můžete vybrat v řadě provedení – větší, menší, se zásuvkami nebo bez. Všechny jsou však na kolečkách, což umožňuje mít dílenský vozík neustále při sobě. Na rozdíl od pracovní brašny toho dílenský vozík pojme zaručeně více a po práci ho stačí jen uklidit (hezky pohodlně na kolečkách odvézt) na příslušné místo. Praktické vozíky do dílen jsou tak ideálním řešením pro všechny, kteří neradi hledají své nářadí po dílně, nýbrž uvítají jeho přítomnost na jednom místě. Potřebujete dílenský vozík? Pokud alespoň na jednu otázku níže odpovíte ANO, tak ANO OPRAVDU POTŘEBUJETE DÍLENSKÝ VOZÍK!

  • Zabere vám práce v dílně spoustu času?
  • Máte za to, že vám někdo krade nářadí?
  • Od práce se často zvedáte, protože jdete pro potřebné nářadí?
  • Je vaše brašna s nářadím příliš těžká?
  • Úklid po práci vám trvá dlouho?
  • Vždy si vylijete kávu, kterou si při práci nemáte kde postavit?