Zastáváte-li manažerskou, či jinou výkonnou funkci při samotné komunikaci s vaším klientem, pak je pochopitelné, že se o upravenost vaší kanceláře stará někdo jiný, či externí pracovník. Rozhodli jsme se od roku 2002 zabývat úklidem komerčních prostor a také garáží. Co si pod tím představit a co takový úklid garáží obnáší? Úklid garáží zahrnuje zejména strojové mytí podlah, odstraňování olejových skvrn a také šmouh, které byly vytvořeny od pneumatik během provozu.

Úklid garáží je možno objednávat pravidelně, tuto službu si ale bez problémů můžete objednat i pro jednorázové účely. Pokud jste v každodenním kontaktu se zákazníky, asi dobře víte, jak je důležitá upravenost prostor, ve kterých s nimi komunikujete a jednáte.

picture1234

První dojem nikdy není vhodné podceňovat. Jakmile zákazník získá pocit, že se nachází v neupravených prostorách, může se tím ohrozit i celkový dojem ze značky/produktu, jenž právě prezentujete. Ve skladech a halách provádíme tento úklid garáží a podobných prostor vždy strojovým zařízením. Kompletní úklid garáží nezapomíná ani na čistotu interiérových prvků, jako jsou vypínače, sloupky a jiné.

Úklid garáží si bere na starost mimo jiné i celkovou impregnaci a vysávání štěrku. Výjimkou pro úklid garáží nepředstavuje ani čištění dveří, sloupů a garážových vrat. Co se týče čištění a mytí ploch v garážích, zaměřujeme se především na tyto služby: leštění betonu, odstraňování fleků, nečistot a skvrn, průmyslové vysávání štěrků a nečistot. Dále pak neopomínáme voskování, které je s impregnací spojené.