Na trhu s realitami se denně objevují nové byty i domy, starší, novostavby, pronájmy, prodeje. Samozřejmě při výběru je pro kupce rozhodujících několik faktorů: adresa, velikost i finální cena. Nicméně právě v realitách je určující i první dojem. Klient realitní kanceláře si vždy lépe zapamatuje a ohodnotí byt, ve kterém se již při první zběžné návštěvě cítí komfortně. Pokud byt zapůsobí moderním, svěžím a udržovaným dojmem, můžete si být jisti, že konkurenční nabídku ještě přehodnotí a upřednostní tu vaši.

Minimální investice

Před předáním bytu realitní kanceláři se však nemusíte bát nákladných úprav či zásadních investic. Nemusíte ani studovat časopisy a katalogy o moderním bydlení. Povolejte si na pomoc bytového designera. Na základě osobní návštěvy pro vás vypracuje velmi jednoduchý a efektivní plán – přímo na míru. Bytový designér má perfektní přehled o moderních trendech, dokáže pracovat s prostorem, kombinovat barvy i vzory. Pracuje s potřebným nadhledem a ve váš prospěch. S relativně drobnými změnami v poloze nábytku, ano i některé kousky může doporučit odstranit, doplněním dekorací či barevného ladění se váš prostor dočká opravdu výrazné proměny.

Svěřte vaši nemovitost zkušenému poradci. S minimální investicí dokáže vytvořit zcela nový interiér, který se zalíbí na první pohled každému kupci. Prodej nebo pronájem je pak nejen časově rychlejší, ale snadněji se přiblížíte i k vyšší kupní částce. Zkušená designérka Bc.Iveta Hlásková se zabývá návrhy bytových interiérů a nabízí službu Home Staging.