To, kde bydlíme, pomáhá do jisté míry utvářet to, kým jsme. Proto se každý z nás snaží vytvářet si kolem sebe takové prostředí, které ho činí co nejvíce spokojeným. Někdo se vrhne do rekonstrukce domu, předělá koupelnu, vymaluje, vymění nábytek, jiný se vrhne do stavby nového domu od základu. Ať už se rozhodneme pro jakoukoliv z těchto možností, je nutné, aby námi zvolená stavební firma byla spolehlivým partnerem. Takovou firmou je například společnost Bosta Holding.

Stavba domu na klíč

Rozhodnete-li se pro stavbu nového domu, nabízí pro vás stavebniny v Praze – Bosta řadu komplexních služeb. Tyto služby začínají odborným poradenství ohledně zpracování stavby, pokračují veškerými projekčními pracemi a končí samotnou stavbou domu. Veškeré stavební práce jsou provedeny s tím největším důrazem na kvalitu, aby byla splněna veškerá zákazníkova očekávání.

Rekonstrukce domu či bytu

Služby Stavebnin Bosta nekončí jen stavbou nového domu. Stejně dobře firma zvládá i rekonstrukce domů a bytů, aby jim byl opět vdechnut jejich starý lesk. Společnost opět vypracuje kompletní návrh a celou rekonstrukci sama provede. Nemusíte tedy vybírat jednotlivé dodavatele pro každou fázi projekty, neboť o všechny se kroky se postará společnost Bosta Holding, která má podobnými rekonstrukcemi zkušenosti již 25 let let.

Levné a kvalitní stavebniny

Služeb společnosti mohou využít i ti, kteří neplánují stavbu domu či komplexní rekonstrukci, ale potřebují ve svém bydlení udělat jen malé úpravy. Součástí holdingu je i prodejna stavebnin nabízející rozsáhlý sortiment, díky kterému můžete nakoupit stavební materiál pro malé opravy stejně jako velké rekonstrukce. Společnost striktně dbá na to, aby se v prodejně prodávaly jen stavebniny od prověřených dodavatelů. Sídlo prodejny je v Praze v Krči.

Obrázek 1 Společnost Bosta Holding je ideální partner pro stavbu a rekonstrukci domu stejně jako pro nákup stavebnin.

Obrázek 1 Společnost Bosta Holding je ideální partner pro stavbu a rekonstrukci domu stejně jako pro nákup stavebnin.