Vánoce jsou už skoro za dveřmi a právě v tuto dobu nastává ta největší starost s tím, co vlastně nakoupit. Určitě chcete, jako každý, darovat k Vánocům svým blízkým, známým nebo dětem nějaký nekonvenční dárek nebo praktický předmět. Proč ale obě vlastnosti nespojit do jednoho dárku? Nadělte pod stromeček 3D povlečení, které je jednak praktické, ale zároveň vypadá úžasně a pozvedne každou ložnici nebo dětský pokojíček.

3D povlečení

Ano, technologie jdou skutečně každoročně dopředu a pokrok se nevyhne ani takovým odvětvím, jímž je například výroba ložního prádla. Díky tomu si můžete v současné době pořídit povlečení s fototiskem, kde na první pohled téměř nepoznáte, že jde vlastně o látku. Povlečení 3D se na rozdíl od toho klasického tiskne zcela bez šablon. Místo toho je předem sestavena virtuální předloha s motivem a barvy se na látku již stříkají přímo. Právě díky tomuto postupu je možné vytvořit zcela unikátní prostorové vzory, které vypadají jako 3D objekty. Nabídka je skutečně široká, vybrat si můžete z motivů oblíbených zvířat, květin, světových dominant, jako je například Eiffelova věž a velmi oblíbené jsou také obrázky noční oblohy a celé galaxie.

Kde nakupovat?

Pokud tedy i vás zaujala nová generace povlečení a chcete s ním potěšit někoho blízkého na Vánoce, určitě navštivte internetové stránky Rodinnebaleni.cz. Naleznete zde skutečně širokou nabídku 3D povlečení jak z přírodní bavlny, ve kterém vám bude příjemně po celý rok a navíc je prodyšné, tak rovněž povlečení s příměsí umělých vláken. To oceníte především během tuhé zimy, protože toto ložní prádlo má skvělé hřejivé vlastnosti, takže si už do postele na noc nemusíte brát teplé ponožky a nebudete se budit zimou. Navíc teď na e-shopu můžete zakoupit povlečení 3D v akci.